fbpx

PŘIDEJ SE K NÁM


Máš rád letní tábory, ale už znáš všechny celotáborové hry, které tě nemají čím překvapit? Umíš hrát hututu i ze zavázanýma očima a hledáš letní brigádu? Křik dětí a čerstvý vzduch ti přidávají expy a naopak neubírají životy? Pak hledáme právě Tebe!

Jsme ostřílení táborníci s dlouholetou praxí v pořádání letních táborů a akcí pro děti. Iniciativě moderních táborů, které zároveň vychází z tradičních hodnot jsme otevřeli dveře ve formě nových, neotřelých a zajímavých táborových her, které si sami píšeme a tvoříme jejich obsah tak, aby byl zábavný pro děti i organizátory.

Při našich táborech rádi snoubíme kreativitu, pohyb, soutěživost a vzdělávání. Proto kromě tematické celotáborové hry zařazujeme do programu řadu aktivit, např. kreativní dílny, angličtinu, dramatickou výchovu, tanec, a další.

Na výbavě těchto aktivit nešetříme, a proto je anglická konverzace s rodilým mluvčím, výtvarným dílnám nechybí odborné náčiní, exotické materiály ani zkušený výtvarník. Program je také doplněn o zajímavé hudební nástroje, tvorbu masek, luštění jednoduchých i rafinovaných hlavolamů tvořených na míru, atd…


HLEDÁME

Práce je hodně, proto do naší party hledáme zodpovědné kolegy, kteří by nám pomohli dělat naše tábory ještě lepšími. Jsi jedním z nich? Uvidíme!

PRAKTIKANT

(věk 15 a výš)

Praktikant je ve svém oddílu, který čítá max. 15 dětí, spojkou mezi dětmi a vedoucím.

Zařizuje připravenost dětí ráno před rozcvičkou i před každým jídlem. Svolává děti na program, drží děti na uzdě i si s nimi hraje a tráví s nimi většinu svého času. Vyslechne jejich trápení a bolístky. Je prvním, kdo ví, co si děti přejí a jak reagují na táborový program.

Praktikant je zodpovědnou osobou, která se zodpovídá oddílovému vedoucímu.


VEDOUCÍ

(věk 18 a výš)

Vedoucí zodpovídá za svůj oddíl, který čítá max. 15 dětí a jednoho praktikanta.

Zodpovídá jak za děti, tak za praktikanta.

Dohlíží na to, že jeho oddíl je včas na rozcvičce, v jídelně, nebo v koupelně.

Svému oddílu předává informace od hlavních organizátorů o tom, jaký bude harmonogram dne, co za hru se bude hrát, jaké jsou výsledky celotáborové hry. S dětmi konzultuje jejich možnosti k výhře celotáborové hry a zároveň je aktivně k výhře motivuje a vkládá vlastní úsilí do zábavy svého oddílu.

Vedoucí je spojkou mezi oddílem a hlavními organizátory letního tábora.


ZÁSTUPCE HLAVNÍHO VEDOUCÍHO

(věk 18 a výš)

Zástupce hlavního vedoucího je součástí vedoucího týmu tábora, kdy se stejně jako ostatní podílí na přípravě tábora během roku.

V průběhu tábora je pak pravou rukou Hlavního vedoucího, plní jeho úkoly a společně s ostatními pomáhá realizaci připraveného táborového programu.

Zároveň, společně s Hlavním vedoucím, motivuje a vede táborový tým.


HLAVNÍ VEDOUCÍ

(věk 18 a výš)

Hlavní vedoucí je součástí vedoucího týmu tábora. Podílí se na přípravě her, příběhu i zázemí pro daný termín, a to nejen na místě konání, ale i během celého roku, kdy může realizovat své nápady.

Na táboře má na starosti motivaci a kontrolu týmu táborových vedoucích, kterým pomáhá v realizaci připraveného programu. Hlavní vedoucí by měl mít zkušenosti z letních táborů nebo skautingu a podobných akcí/ organizací.

Schopnost komunikovat a řešit problémy, zodpovědnost, spolehlivost a organizační schopnosti jsou nezbytnými vlastnostmi hlavního vedoucího.CO POŽADUJEME

Dovršení minimálního požadovaného věku a všeobecnou způsobilost práce s dětmi. (Kterou písemně potvrzuje praktický lékař před konáním tábora.)

Účast na přípravných schůzkách a setkáních. Ať už osobně, nebo na video chatu.

Ochotu a schopnost pracovat s dětmi. Víme, ne vždy je to jednoduché. Proto jestli máte nervy z ocele a srdce ze zlata, jste náš člověk!

Zodpovědnost. Práce s dětmi dokáže být náročná a my to dobře víme. Ta práce za to ale stojí! Ale aby tábor těšil děti i organizátory, je potřeba být zodpovědný, a to každou vteřinou. Znamená to např.-nepodporovat děti v agresivním a nebezpečném chování, přijmout své chyby čestně a řešit sebemenší problém s klidem, rozumem a rozvahou. Podávat a předávat všechny informace pravdivě, aby se zabránilo chybě.


CO UVÍTÁME

Táborová minulost je výhodou, ale nebráníme se ani nováčkům, kteří si chtějí tábor zažít jinak.

Tvořivost. Praktikanti i vedoucí budou dětem asistovat při výtvarných dílnách. Proto se chceme ujistit, že víte, co je štětec, kladívko, pilka, barvičky, provázky, uzlíky…A hlavně že víte, jak je dobře, zajímavě a kreativně použít.

Sportovní nadání. Ne, nemusíte být maratonci, kulturisti, ani cvičitelé aerobiku, abyste mohli na náš tábor. Ale dokážete s dětmi utéct před mořskou příšerou? Zvládnete přehodit míč přes síť a chodit po lese celý den? Unesete dítě, kterému maminka zapomenula přezout bačkůrky? Zamyslete se nad tím…

A hlavně – nadšení. Pokud vás tábory, práce s dětmi, táborové zpěvy a věčné štěbetání naplňuje a činí šťastným, pak je to v absolutním pořádku a budeme se těšit na vaši zprávu! 😊


CO NABÍZÍME

Stravu po celé konání tábora i při přípravných víkendech (jídlo 5x denně, pitný režim a druhá večeře)

Ubytování po celé konání tábora i při přípravných víkendech.

Uhrazení nákladů na dopravu.

Zaškolení včetně kurzu první pomoci.

Pracovní/studijní písemné doporučení, potvrzení pracovní/studijní praxe.

Zkušenosti v oboru, a to v příjemném pracovním prostředí mladých lidí, kteří mají rádi svou práci a jsou otevřeni novým a moderním přístupům k letním táborům.

Finanční ohodnocení.
TELEFON

608 555 600

E-MAIL

info@huranavzduch.cz