fbpx

O táborech

Nápady pro novou generaci táborníků čerpáme z mnohaletých zkušeností a zážitků. Tradiční táborové hodnoty obohacujeme o nové prvky a šikovně je zasazujeme do moderního letního tábora.

Víme, že tradice jsou v dnešní uspěchané době těžko udržitelné. Proto dbáme na zachování klasických tábornických myšlenek. Ovšem naše tábory nejsou „odkladiště dětí mezi školou a babičkou“. Zaměřujeme se jak na zábavu a tradiční tábornické aktivity, tak na edukativní složku.


Děti si na našem táboře osvojí základní tábornické znalosti, jako je bezpečné rozdělávání ohně, vázání uzlů, orientace v přírodě a spolupráce v týmu. Hravou formou se budou učit ekologickému myšlení, uměleckému cítění a manuální zručnosti.

Každý ročník má své celotáborové téma, které umožňuje naučit se něco navíc. Díky rozdělení na týmy se děti učí spolupráci, zdravému sportovnímu duchu a vytrvalosti.

Díky výchovně nastaveným pravidlům si děti osvojí i správné morální hodnoty, jako je vzájemná pomoc, respekt,  ohleduplnost, vstřícnost a přátelskost. A to vše v prostředí krásy brdských hor.
VEDOUCÍ KREATIVNÍCH DÍLEN

EVA ŠESTÁKOVÁ

Evča je náš múzický a rukodělný guru. Ač měří pouhých 165 cm, tak je vystudovaná umělecká kovářka! Mimo tábory a vlastní početnou rodinku se tvůrčí práci s dětmi věnuje celoročně v družinách, rodinných ateliérech i během jarmarků či slavností. Navíc díky veselé nátuře dokáže opravdu každého nadchnout a na její dílničky se stojí fronty. Miluje hudbu a LARP.0123456789001234567890

DĚTÍ

NA TÁBOŘE


01234567890

POCTIVÝCH

JÍDEL KAŽDÝ DEN


01234567890

NOCÍ

V NADSTANDARNÍCH POKOJÍCH


0123456789001234567890+

HODIN

DOBRODRUŽNÝCH HER A DÍLEN

CO DOOPRAVDY KAŽDÉHO RODIČE ZAJÍMÁ


BEZPEČNOST

Po celou dobu tábora dbáme o maximální bezpečnost dětí – od jejich převzetí až po předání na konci tábora. Na každých 15 dětí jsou minimálně dva zkušení a zdravotně proškolení vedoucí.
Děti jsou pod neustálým dozorem. V případě doprovodného programu, sportovních aktivit a koupání v bazénu je dozor zvýšený.

VEDOUCÍ

Osoby, které se o děti starají, vybíráme velmi pečlivě. Většina vedoucích jezdí na tábory již řadu let. Jádro týmu tvoří osoby s pedagogickou praxí, ostatní jsou zodpovědní a zkušení lidé, které přijímáme na základě důvěryhodných doporučení.

INFORMOVANOST

Rodiče mají být v obraze. Kromě kvalitního programu dbáme i na informovanost rodiny. Během každého dne jsou zprávy o dění na táboře k dispozici na speciálních stránkách, ke kterým má přístup pouze okruh našich táborníků a jejich rodina. Těšit se mohou z průběžných fotografií, videí a statusů!


Více informací o našich táborech najdete zde,  případně vám všechny dotazy rádi zodpovíme na těchto kontaktech.ZDRAVOTNÍK

Profesionální zdravotník je nám k dispozici po celou dobu pobytu. Jeho posláním je jak proškolení zaměstnanců, tak dohled na zdraví dětí.

ZDRAVOTNÍ DENÍK

U každého táborníka si vedeme zdravotní deník, díky němuž máme přehled o zdravotním stavu každého dítěte.

ČISTOTA

Pravidelný úklid zázemí areálu včetně ošetřovny s oddělenou „marodkou“ je samozřejmostí. Veškerá dokumentace je v souladu s KHS.